Fotbalová Slavia několik dní po skandálním derby obhájila titul. Jablonec deklasovala 5:1

FOTBALOVÝ MISTR

Fotbalová Slavia několik dní po skandálním derby obhájila titul. Jablonec deklasovala 5:1
Slavia obhájila fotbalový titul. Foto: Shutterstock
1
Domov
Echo24
Sdílet:

Fotbalová Slavia pár dní po skandálním derby, kde už mohla slavit fotbalový titul, k jeho obhajobě dokráčela o pár dní později. Na svém stadionu bez přítomnosti diváků zdemolovala Jablonec 5:1 a získala tak dvě kola před koncem ligy nedostižný náskok.

Slavii k zisku titulu stačila ve večerním zápase jakákoliv výhra, pátý Jablonec však nešetřila, když ho přesvědčivě porazila 5:1. Za Slavii se dvakrát trefil stoper Štěpán Chaloupek, po jednom gólu pak dali Tomáš Holeš, Samuel Isife a Mojmír Chytil. Slavia v poločase vedla už 3:0. Na začátku druhého poločasu pak Slavia přidala další dvě branky. Až po hodině hry snížil z pohledu Jablonce Eduard Sobol.

Zápas v rámci trestu za nedohrané derby se Spartou se odehrál bez diváků. Několik desítek fanoušků však přišlo Slavii podpořit před Fortuna Arenu už před zápasem. Shromáždění na místě monitorovali policisté.

Velká část fanoušků dorazila vybavena slávistickými dresy a šálami, ještě před začátkem zápasu začali skandovat, v čemž pokračovali v podstatě bez přestávky. Po poločase přišel příznivce klubu shromážděné u jednoho ze vchodů pozdravit předseda představenstva Jaroslav Tvrdík, který ocenil jejich přítomnost a řekl, že klub plánuje pro své fanoušky uspořádat akci poté, co budou dohrány všechny zápasy ligy.

 

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články