V Idahu se srazily ve vzduchu dvě americké stíhačky

LETECKÁ HAVÁRIE

V Idahu se srazily ve vzduchu dvě americké stíhačky
V Idahu se srazily ve vzduchu dvě americké stíhačky Foto: OSINTtechnical
1
Svět
Echo24
Sdílet:

U letecké základny Mountain Home v Idahu se dnes ve vzduchu těsně za základnou srazily a zřítily dvě americké stíhačky, řekl agentuře Reuters mluvčí letecké základny Mountain Home. Podle příspěvku na X Airshow News se během nedělní letecké show s názvem Gunfighter Skies zřítily dva kilometry od letecké základny dva letouny EA-18G Growler.

„Na místě jsou záchranáři, probíhá vyšetřování a další podrobnosti budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici,“ uvedl mluvčí.

Podle videí se všichni čtyři členové posádek katapultovali z letadel, která poté dopadla na zem a explodovala. Stav posádek obou dvoumístných letounů je zatím neznámý.

Policejní oddělení v Mountain Home vydalo oznámení o zrušení letecké show a varuje před cestováním do oblasti.

 

 

Sdílet:

Hlavní zprávy

Když je kapitán nas....

KOMENTÁŘ

Jistě, hlavní žně vyjádření k prvnímu vystoupení českého týmu na MS proběhly logicky včera. Bezpočet podcastů, článků, statusů se vynořilo, zápas už rozebral ...

00:07

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články