Konflikt dvou řidičů zastavil dálnici D2 před Brnem. Jeden skončil v nemocnici

KONFLIKT NA DÁLNICI

Konflikt dvou řidičů zastavil dálnici D2 před Brnem. Jeden skončil v nemocnici
Dálnice na prvním kilometru kvůli konfliktu stála. Ilustrační snímek. Foto: Shutterstock
1
Domov
Echo24
Sdílet:

Konflikt dvou řidičů dnes dopoledne asi na půl hodiny zastavil D2 před Brnem, jeden skončil s podezřením na těžké zranění v nemocnici. Co přesně se stalo, policie zjišťuje, řekli mluvčí policie David Chaloupka a záchranné služby Michaela Bothová.

Dálnice na prvním kilometru kvůli konfliktu stála zhruba od 9:40 do 10:10. Šlo o konflikt řidiče autobusu a kamionu, okolnosti policisté zjišťují. „Došlo ke konfliktu, při kterém byl zraněn řidič autobusu, zjišťujeme, k čemu a proč tam došlo,“ uvedl Chaloupka. Autobus jel podle něj prázdný, nezraněný řidič kamionu je cizinec. V místě je dálnice zúžená kvůli přestavbě D1 na tři jízdní pruhy, pravidelně se tam tvoří kolony.

„V péči jsme měli jednoho pacienta, šlo o muže, po ošetření jsme jej s podezřením na těžké zranění převezli do Fakultní nemocnice Brno,“ uvedla Bothová.

Po 10:10 se začalo jezdit levým jízdním pruhem, v pravém zůstal odstavený nákladní vůz i autobus.

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články