VIDEO: „Co mi tu svítíte do voken? Táhni do pr...“ Hamáček v ČT uklidňoval souseda

VIDEO: „Co mi tu svítíte do voken? Táhni do pr...“ Hamáček v ČT uklidňoval sousedaVIDEO UVNITŘ
Panorama

Naštvaný soused

nin Echo24

Předseda sociální demokracie Jan Hamáček a zaměstnanci České televize se stali terčem naštvaného souseda. Obtěžovala ho nejspíše silná světla, která mířila na Hamáčka připraveného na živý vstup. I přes ujištění, že světla brzo vypnou, soused všechny zúčastněné počastoval nadávkami. ,,Táhni do pr..., už. Oni jsou dobytkové a nic jinýho,“ vykřikoval muž z okna. Česká televize reportáž uveřejnila v pořadu 168 hodin, videem se baví internet.

„Hergot, co nám tady svítíš do voken, táhni do pr... vodsaď,“ volal rozlícený soused z okna. ,,Sousede, v klidu, to je televize,“ snažil se Hamáček uklidnit situaci. Soused si i tak stěžoval. ,,Slušný lidi by aspoň něco řekli,“ pronesl na adresu politika. 

Ve videu je slyšet i rozhovor dvou zaměstnanců televize, kteří se domlouvají, že světla i kameru namíří jinam. Hamáček se na svém Facebooku omlouvá sousedovi za neprofesionalitu České televize. ,,Během přímého vstupu do Událostí komentářů bez jeho vědomí použili jeho dům jako pozadí, což zahrnovalo i narušení jeho soukromí silnými světly. Že ho to rozčílilo, chápu. Vážím si hezkých sousedských vztahů, které na chalupě máme a netaháme do nich politiku,“ uveřejnil na svém Facebooku Hamáček.

Čtěte více: Senátoři ČSSD nechtějí vládu s ANO, Hamáček jejich výrokům nerozumí

Související články