2 Naštvaný soused

VIDEO: „Co mi tu svítíte do voken? Táhni do pr...“ Hamáček v ČT uklidňoval souseda

, VIDEO UVNITŘ

Témata: ,

Předseda sociální demokracie Jan Hamáček a zaměstnanci České televize se stali terčem naštvaného souseda. Obtěžovala ho nejspíše silná světla, která mířila na Hamáčka připraveného na živý vstup. I přes ujištění, že světla brzo vypnou, soused všechny zúčastněné počastoval nadávkami. ,,Táhni do pr..., už. Oni jsou dobytkové a nic jinýho,“ vykřikoval muž z okna. Česká televize reportáž uveřejnila v pořadu 168 hodin, videem se baví internet.

„Hergot, co nám tady svítíš do voken, táhni do pr... vodsaď,“ volal rozlícený soused z okna. ,,Sousede, v klidu, to je televize,“ snažil se Hamáček uklidnit situaci. Soused si i tak stěžoval. ,,Slušný lidi by aspoň něco řekli,“ pronesl na adresu politika. 

Ve videu je slyšet i rozhovor dvou zaměstnanců televize, kteří se domlouvají, že světla i kameru namíří jinam. Hamáček se na svém Facebooku omlouvá sousedovi za neprofesionalitu České televize. ,,Během přímého vstupu do Událostí komentářů bez jeho vědomí použili jeho dům jako pozadí, což zahrnovalo i narušení jeho soukromí silnými světly. Že ho to rozčílilo, chápu. Vážím si hezkých sousedských vztahů, které na chalupě máme a netaháme do nich politiku,“ uveřejnil na svém Facebooku Hamáček.

Čtěte více: Senátoři ČSSD nechtějí vládu s ANO, Hamáček jejich výrokům nerozumí

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.