AD: Něco se už musí stát

NÁZORY ČTENÁŘŮ

AD: Něco se už musí stát 1
Názory čtenářů

Jiří Němec

Nejprve musím opravit můj názor na ministra Blatného. Protože nedokázal prosadit, aby se pacienti alespoň v příhraničí převáželi do Německa, považuji za bojácného poskoka Babiše, aby náhodou neutrpělo jeho ego jako zachránce národa, který vše zvládne sám.

To, že jsem napsal, že se Česká republika nemůže ve zvládnutí koronavirové epidemie poměřovat s žádným jiným státem, musím ještě potvrdit svým názorem, že v žádném jiném státě nevládne trestně stíhaný člověk s takovou podporou idiotů, kteří ho volí. Místo komunistů máme ANO a SPD. Což pro mne znamená konec členství v EU a NATO a ruskou vakcínu. Pro mne jako staršího člověka je Babiš nebezpečnější než korona. Mrtví a kasa prázdná. Vy se učte cizí jazyky, možná se vám budou hodit.

Také nechápu, proč se mluví jen o distanční výuce. Proč by se žáci nemohli učit jako ve škole v přírodě ? Na nějakou dobu je izolovat v různých lázeňských budovách atd. Rodiče jako pomocný personál, naočkovaný a protestovaný.

Já jsem v učení, protože nebyly volné soboty a domů jsem to měl daleko, byl na internátě zavřený minimálně tři měsíce. A protože jsem se špatně učil, měl jsem i zakázané vycházky. Také jsem to vydržel. Navíc jsem časem zjistil, že mi škola byla na hovno. To, co jsme se tam učili.

Jako učeň jsem se nemohl učit cizí jazyk , protože ho učňovské školství nemělo v osnovách. Záhy jsem se dostal do zahraničí a musel nějaký čas vydržet, že se na mne dívali jako na blbečka, než jsem se naučil cizí jazyk. Není jen obecná škola ale také škola života. Místo různých epidemiologů a imunologů teď nastává doba právníků. To bude ještě větší galimatyáš.