Sportovní hvězda Koukalová oznámila rozvod, chce pokračovat vlastní cestou

ROZVOD KOUKALOVÉ

Sportovní hvězda Koukalová oznámila rozvod, chce pokračovat vlastní cestou
Gabriela Koukalová roz. Soukalová Foto: Shutterstock
Domov

jar Echo24

Hvězdný sportovní pár se po čtyřech letech rozvádí. Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová ve čtvrtek na svém facebooku informovala, že s badmintonistou Petrem Koukalem požádali o rozvod. Důvodem prý byly odlišné představy o společném partnerském životě.

Bývalý mistryně světa v biatlonu Gabriela Koukalová oznámila, že se s badmintonistou Koukalem budou po čtyřech letech rozvádět. „Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův.“ uvedla Koukalová na sociálních sítích. O problémech v manželství sportovců se spekulovalo už od doby, kdy Koukal chyběl na přímých přenosech StarDance, kde biatlonistka tančila. Ta jeho absenci omlouvala tím, že se účastnil generálek.

Pár spolu žil od roku 2014 a v roce 2016 se vzali v chrámu v Panenském Týnci. Po šesti letech společného život označuje Koukalová žádost o rozvod pouze jako formální. Uvádí, že s bývalým partnerem spolu nežijí už několik měsíců. „Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak „pouze“ formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ napsala Koukalová na svůj facebook.

Koukalová věří, že s badmintonistou budou moci i nadále zůstat přáteli. „Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce.“