1 NÁZORY ČTENÁŘŮ

Co vadí a nevadí na Zemanovi?

Dovolím si reagovat na dopis pana P. Kohouta prezidentu Zemanovi. Pan Pavel Kohout je pro mne spisovatel, kterého si velmi vážím, četl jsem a čtu.

Ale v tomto případě bych chtěl podotknout, že také žijí v této republice i jiní lidé než umělci všeho druhu – spisovatelé, herci, malíři a ti, co se za jiné vydávají jako moderátoři, komentátoři a jiní přicmrďové. A tak rád si poslechnu i přečtu, kdo, co a jak i z této strany komentuje a mnohdy dávám i za pravdu. Ale POZOR – ti v tom podzámčí, kteří vám tu šanci tvořit dávají svou prací a vytvářením ekonomických hodnot, mohou mít i jiné potřeby a zastání. A toho si právě u pana prezidenta váží, že to ve většině případů chápe.

A že občas použije slova některým uším neznělá? Každý je používá a jen pochlebníkovi vadí. A že je slovanista a komunikuje s každým kdo může něco pro ČR přinést? To Vám vadí? Tak hurá do Trumpa, Britské královny, pí. Merklové a ostatních. Asi víte, o čem píši. A to by nemělo být inteligentnímu člověku cizí.

A tak Váš názor je Váš názor, nikdo Vám jej nebere, ale asi to nebude názor všech. A my ostatní nějak nemáme chuť si dopisovat s médii, která by nám náš názor stejně neotiskla. To je mnohokrát ověřeno.

Přeji Vám, pane Kohoute, mnoho, mnoho let ve zdraví, mnoho tvůrčích nápadů a vzpomeňte si také někdy na nás tam dole.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.