Složení delegace je podle Havlíčka na rozhodnutí premiéra. „My jsme jen vnímali to, že pan prezident před pár dny prohlásil, že je to v odpovědnosti vlády, takže jsme úplně přesně nepochopili ten jeho včerejší (středeční) dopis,“ uvedl vicepremiér. -