1 Odporný případ

Znásilňovala a prodávala svého syna pedofilům. Dostala přes 12 let vězení

, NOVÉ

Témata: , ,

Na 12 a půl roku poslal do vězení soud v Německu matku, která znásilňovala svého nyní devítiletého syna a prodávala ho prostřednictvím internetu pedofilům. Soud v jihoněmeckém městě Freiburg udělil rovněž za sexuální zneužívání chlapce dvanáctiletý trest jejímu partnerovi. O případu informuje server Deutsche Welle

Soud s německými státními příslušníky ve věku 48 a 39 let a se jmény Berrin T. a Christian L. začal v červnu, když bylo chlapci devět let. Partneři hocha sexuálně zneužívali nejméně dva roky, napsala agentura AP. Navíc ho nabízeli pedofilům v anonymní oblasti internetu známé jako darknet. Zneužívání bylo natáčeno na video. Dohromady se mělo jednat o 60 případů zneužití, které zahrnovaly prostituci, zastrašování, ponižování či znásilňování. Za každou nabídku měla dvojice inkasovat tisíce eur. Ke svým činům se přiznala.

V pondělí potrestal soud ve Freiburgu desetiletým vězením třiatřicetiletého Španěla za opakované sexuální zneužívání zmíněného malého chlapce. V případu je stíháno ještě dalších pět mužů, mezi nimi tři Němci a jeden Švýcar.

Žalobci původně pro matku požadovali trest odnětí svobody 14 a půl roku a pro jejího partnera 13 a půl roku. Podle soudce Stefana Bürgelina byl hlavním ženiným důvodem k těmto činům strach, že by ji její přítel mohl opustit. Poté však měla převážit „finanční stránka věci“ a pár si měl přijít na stovky tisíc eur.

Chlapec nyní žije u pěstounů a podle jeho právníků se mu „s přihlédnutím k okolnostem daří dobře“. Matka a její partner musí zaplatit jako odškodné 42 500 eur (téměř 1,1 milionu korun) hochovi a tříleté dívce, kterou rovněž zneužívali, uvedla britská BBC

Čtěte také: AUDIO: Znásilnění u Hostivařské přehrady. Útočník působil „elegantním dojmem“

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.