1 názor čtenáře

Kačer Donald v politice

Témata: ,

Ještě než si ve vašem týdeníku přečtu hodnocení schůzky Trumpa a Kima, tak vám píši svůj názor na toto setkání.

Tak jak nepřímo paní Merkelová zničila Evropu, tak zase Trump začíná ničit zaběhnutá pravidla mezi spojenci a tím měnit svět. Podal ruku tyranovi a dokonce na něho pěje chvalozpěvy.

Ještě nedávno Kim zavraždil občana USA. Buran v politice naletěl krutému a lstivému člověk s vysokou inteligencí. Všichni diktátoři světa jsou jistě potěšeni a ti co vlastní jaderné zbraně přímo jásají nad šampaňským. Hlavně Putin.

Trump možná jen snížil výdaje USA na zbrojení, ale odepsal Evropu. Nic jiného mimo volebních hlasů svých blbínků nedosáhl.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.