Zpěv hymny

VIDEO: Drahoš překvapil hymnou, Zemanovi se zpěvem pomohl Hůlka

UVNITŘ VIDEO

Témata: , ,

Atmosféra ve štábech Miloše Zemana a Jiřího Drahoše byla přirozeně po sečtení hlasů rozdílná. Jak Zeman, tak Drahoš však zakončili oficiální projevy ke svým příznivcům hymnou.

Zatímco ve štábu Miloše Zemana byl hlavním interpretem hymny zpěvák Daniel Hůlka a ostatní se, včetně Miloše Zemana, drželi se zpěvem poněkud vzadu, Jiří Drahoš využil své průpravy ze sborového zpěvu a zpíval hy,mnu s mikrofonem v ruce sám. I k němu se však přidávali jeho příznivci a podporovatelé.

Čtěte také: Ostuda v Zemanově štábu. Jeho agresivní pořadatelé napadali návštěvníky


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.