1 VOLBY DO EP

Kroužky pomůžou silným osobnostem jako je Vondra

NOVÉ

Témata:

Očekávaná malá účast a nepříliš výrazné tváře v čele kandidátek zvyšují u voleb do Evropského parlamentu význam kroužkování. Silné osobnost s atraktivní osobní kampaní mají tentokrát velmi výraznou šanci vyskočit na přední postupová místa.

To je třeba případ exministra zahraničí, obrany, disidenta a blízkého spolupracovníka Václava Havla Alexandra Vondry. Ten kandiduje za ODS z patnáctého místa.

V kampani ho podpořily populární osobnosti jako herec a ředitel karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška nebo psychiatr Cyril Höschl. Svou hlasovací ‚mašinu‘ v jeho prospěch nasadil expert na osobní kampaně Marek Benda.

Jak si trefně zavěštil na Twitteru komentátor Seznamu Jindřich Šídlo. „Marek Benda, úřadující mistr Evropy ve volbě z bezpečně nevolitelného místa, žádá své voliče přes SMS o hlas v eurovolbách pro Alexandra Vondru, číslo 15 kandidátky ODS. Rozhodující moment voleb. Gratulujeme Alexandru Vondrovi ke zvolení.“  


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.