1

Ano Adrianě, magická síla magistrátu

Byl pravou rukou pražského primátora za ODS Bohuslava Svobody, říkali mu malý Dalík. Chodby magistrátu se mu zalíbily natolik, že je připraven se vzdát i svého konzervativního přesvědčení, aby mohl sloužit primátorce nových pořádku Adrianě Krnáčové z ANO. Ta se už nové poradenské posily Marka Hanče nemohla dočkat, dokonce mu připravila poradenskou smlouvu, ale narazila na odpor sociální demokracie, která nástupu nové posily zabránila.

Adriana Krnáčová, která má mimořádně šťastnou ruku při výběru poradců a spolupracovníků, což předvedla, když angažovala zakladatelku české ženské neonacistické organizace Martinu Bauerovou, se ale mladého nadějného lobisty nechce vzdát a šla se o své nové akvizici poradit i s Andrejem Babišem. Nebyl asi jediným překvapeným, někdejší přátelé z ODS musí pěkně koukat, jak silná je přitažlivost práce pro magistrát. Pochopení ale jistě najdou.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.