1 Novinka v mobilních tarifech

Vodafone přichází s novinkou. Nabídne neomezený přístup na sociální sítě

, NOVÉ

Témata: ,

Mobilní operátor Vodafone zavedl od čtvrtka 5. října neomezený přístup k sociálním sítím. Jejich používání se nebude započítávat do běžného datového balíčku. Od listopadu k této službě přibude také neomezené stahování videí a hudby. Obě možnosti budou stát 99 korun.

Služba nazývaná Social Pass umožňuje zákazníkům společnosti Vodafone využívat neomezeně sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter a Pinterest. Nabídka zvýhodnění Chat Pass je pak ještě pestřejší. Zahrnuje aplikace WhatsApp, Viber, Messenger, Telegram, Vodafone Message+ a umožní využívání aplikace bez počítání dat na posílání zpráv, obrázků, fotek, videí, emotikonů, samolepek, hlasových zpráv, dokumentů a souborů (PDF, MP3, odkazů na webové stránky, informace o poloze a další).

„Neomezený provoz v sítích vybraných partnerů umožnila silná vyjednávací pozice globální skupiny Vodafone. Zároveň jsme otevření pro dohodu s dalšími poskytovateli. Partnery pro hudbu a video oznámíme později. Máme připraveno velké množství dalších věcí, kterými chceme tuzemský trh změnit,“ uvedl na čtvrteční tiskové konferenci generální ředitel Báča.

Konkurenční O2 podle ČTK již dříve nabídla službu pro stahování hudby Spotify bez spotřeby dat, od září přišla s tarifem nabízejícím deset GB dat za 499 Kč. „To stačí i náročnějším uživatelům, kteří navíc nemusí řešit, pro jaké služby data využijí,“ řekla mluvčí O2 Lucie Pecháčková.

Podle průzkumu Vodafonu data využívají lidé v 93 procentech pro komunikaci, 87 procent pro přístup na sociální sítě, 89 procent stahuje videa a 48 procent stahuje hudbu.

Skupina Vodafone celosvětově oznámila změnu vizuální identity. Nejviditelnější je změna provedení uvozovek v logu z dvoubarevného červenobílého na tenkou digitální linku s nápisem „ready?“.

Čtěte také: Pokutě od EU se vyhneme, tvrdí Chvojkův úřad

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.