VIDEO: Melanie Trumpová zachránila prezidenta USA od trapasu

VIDEO: Melanie Trumpová zachránila prezidenta USA od trapasuNOVÉ
Americký prezident Donald Trump zapomněl uctít státní hymnu Foto:

Foto: CNN/printscreen

Svět

Melanie zachraňuje Trumpa

Echo24

Melanie Trumpová se opět dostala do hledáčku amerických médií. V pondělí zachránila svého manžela před dalším trapasem. Šťouchnutím ruky mu připomněla, že k americké hymně patří také položit dlaň na srdce.

Americkými médii proběhly záběry Donalda a Melanie Trumpových s jejich synem Barronem Williamem. Všichni tři stojí na balkónu Bílého domu a poslouchají americkou státní hymnu, která zahajuje oslavy Velikonočního pondělí. Zatímco první dáma a syn zvládají ceremonii bez problémů, Donald Trump potřebuje nenápadné, ale o to důraznější upozornění od své ženy, aby vyjádřil úctu státní hymně položením pravé ruky na srdce.

Bílý dům hostil tradiční velikonoční společenskou událost „White House Easter Egg Roll“. Hlavní součástí programu, který je věnován především dětem, je závod s velikonočními vajíčky na zahradě Bílého domu. Rekordní počet 21 000 lidí sledovalo zahajovací ceremoniál, při kterém prezident zapomněl na náležitosti při poslechu národní hymny. Tradice oslav Velikonočního pondělí na zahradě Bílého domu trvá od roku 1814. Děti pomocí dlouhých lžic soutěží v koulení vajíček po dvorku, osobnosti Bílého domu se převlékají za velikonoční zajíčky nebo třeba předčítají dětem pohádky.

Čtěte více: McDonald´s urazil Trumpa. Pak se za to omluvil

Související články