1 Působivé záběry

VIDEO: Aligátor pronikl do školy. Děti fascinovaně hleděly na zápas s profesionálem

, NOVÉ

Témata: , ,

Určité části Spojených států, zejména pak Florida, jsou výskytem aligátorů známé, čas od času se však i tam odehraje něco, co zaujme média i uživatele sociálních sítí. Právě zde se šíří záběry z incidentu, při němž se plaz ocitl na půdě jedné ze škol. V Americe jsou nicméně na podobné případy připraveni. Dorazil profesionální odchyt, který jen v kraťasech svedl s aligátorem zápas a vyčerpal ho do té míry, až se zvíře klidně nechalo spoutat a odvézt.

Na videu je vidět muže, jak aligátorovi utáhl smyčku kolem krku a následně jím smýká a provokuje jej, ve snaze zvíře unavit. Krokodýl se zpočátku vzpouzí a pokouší se o výpady proti muži, postupně však viditelně slábne. Ke konci klipu už k němu je možné přistoupit, obvázat mu čelisti a naložit jej na auto.

Zatímco většina lidí se v komentářích obdivuje mužově zručnosti, jiní jeho počínání odsuzují s tím, že se jen předvádí. „Ten člověk je exhibicionista. Nestojí za to. Je velmi krutý. U nás v Mexiku máme taky krokodýly a takhle se k nim nechovají,“ napsal jeden uživatel. 

Čtěte také: VIDEO: „Líbal bych tě, hladil“. 12leté dívky oslovilo během deseti dnů 2458 mužů

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.