1 Ministr Hamáček

Hamáček rotoval v autě. „Je to strašný pocit,“ glosoval test na Twitteru

, Nové

Témata:

Ministr vnitra a šéf koaliční ČSSD Jan Hamáček vyzkoušel, jaké to je být v převráceném autě. V autě, respektive otočném simulátoru BESIPu, se několikrát převrátil. Potom s úsměvem z auta vystoupil. Pobyt v převráceném autě přirovnal k pobytu v politice: „Nevíte, kde vám hlava stojí a jak to skončí,“ glosoval na Twitteru.

„Být v převráceném autě je strašný pocit, točíte se a nevíte, kde vám hlava stojí a jak to skončí. Jako v politice. Ale vážně: Tleskám BESIP  za jeho skvělou práci! Zkuste si sednout do otočného simulátoru a už nikdy si v autě nezapomenete zapnout pásy!“ uvedl na svém Twitteru Hamáček.

BESIP je hlavní koordinační subjekt bezpečnosti silničního provozu v ČR, funguje jako samostatné oddělení Ministerstva dopravy ČR.

Dále čtěte: Řidič autobusu při jízdě zkolaboval, volantu se ujal cestující. „Heroický čin,“ říkají policisté

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.