1 Tragický požár

Lokomotivě na hlavním nádraží v Káhiře explodovala nádrž. Při požáru zemřelo až 20 lidí

, NOVÉ

Témata: , , ,

Při středečním požáru na hlavním nádraží v Káhiře zemřelo podle egyptské televize 20 lidí a 40 lidí se zranilo. První zprávy hovořily o 15 obětech a dvou desítkách zraněných.

Požár vypukl na Ramsesově nádraží, když vlaková souprava narazila do ocelové bariéry. Fotografie na sociálních sítích zachycují hustý černý dým nad nádražím, podle svědků jsou těla v kolejišti. Podle zdroje stanice Al-Džazíra na lokomotivě vjíždějící do nádraží explodovala nádrž s palivem.

„Všichni začali utíkat, ale mnoho lidí zemřelo, když vybuchla lokomotiva. Viděla jsem na zemi ležet nejméně devět těl,“ řekla svědkyně Míná Ghálíová.

Server listu Al-Ahrám uvedl, že policie část nádraží uzavřela. Na místo přijeli požárníci a sanitky. Železniční správa až do odvolání zastavila provoz vlaků.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: V Dháce vzplanul dům plný hořlavin. Požár si vyžádal nejméně 70 obětí

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.