3 Komerční sdělení

„Zdviháš? Nezapomínej na výnos svého portfolia!“

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC je lídrem na trhu plošinových vozíků s akumulátorovým pohonem a výrobcem strojů s elektrickým pohonem. Pyšní se dodržováním vysokého standardu v oblasti kvality výrobků a služeb. Předmětem podnikání firmy je výroba, prodej a servis manipulační techniky, užitkových elektromobilů a v neposlední řadě také prodej přídavných zařízení a náhradních dílů. Jednosměnný provoz zajišťuje celkem 35 pracovníků, z čehož 25 je ve výrobě.

Produkce manipulační techniky probíhá v moderním výrobním areálu ve Vrbičanech nedaleko Litoměřic. Z tohoto strategického místa putují akumulátorově poháněné stroje k zákazníkům nejenom na území České republiky a Slovenka, ale také díky zahraničním dealerům na jiné evropské trhy. Jejich nízkonákladový a ekologicky přívětivý provoz při manipulaci s nejrůznějšími materiály oceňují významní odběratelé, mezi které se řadí například České dráhy nebo Siemens.

Mezi další přednosti patří především poskytování komplexního servisu služeb. K unikátnostem lze zařadit dispozice vlastní lakovny, výrobny plastových náhradních dílů nebo možnost regenerace akumulátorů a záložních zdrojů. Samozřejmou součástí poskytovaných služeb je také zajištění servisní a technické kontroly, revize plynových zařízení, (po)záruční opravy a mnoho dalších.

Novinkou společnosti je pokrytí i oblasti komunální techniky. Nejnovějším projektem je vývoj nové koncepce ekologických vozidel řady CITY II. Tyto univerzální akumulátorové komunální vozíky jsou určeny pro technické služby měst a obcí. Především na jejich homologaci, což je označení pro klíčovou a finančně náročnou součást procesu uvedení vozidla na trh, poptává společnost finanční prostředky na Fundliftu. 


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.