1 NÁZOR ČTENÁŘE

Takže už je to tu zase!

Ještě ke článku ECHO č.28/2018 Pro blaho Česka od Petra Holuba
Na uvedeném příkladu policisty Jiřího Komárka i jinde vidíme, že v některých případech se „neznalost“ zákona omlouvá. Takže už je to tu zase! Nadvláda všehoschopné a všemu nadřazené kasty!

Když si nevolíme demokraty s čistým morálním štítem a naletíme na průhledné smyšlenky, nemůžeme očekávat demokratický řád a dodržování zákonů. Takže máme prezidenta kypícího zdravím, který nás ochrání před hordami imigrantů a bezúhonného premiéra, jehož svěřené firmy nás zbaví kůrovce, vypěstují nám pohonné hmoty a svými komplexními produkty všechno špatné vyčistí dočista do čista. Kdyby bylo nejhůř, zachrání nás nejspíš blaničtí rytíři.

Děkuji všem pracovníkům ECHA, že přes všechny obtíže se stále ještě snaží nám zprostředkovávat informace „za oponou“.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.