1 Fiskální rok 2018 v ČR

Finanční výsledky IMMOFINANZ: rekordní růst obsazenosti nemovitostí

, NOVÉ

Témata: , ,

Nemovitosti společnosti IMMOFINANZ v České republice představují 7,8 % celkového portfolia společnosti, jde o 18 nemovitostí v účetní hodnotě 339,5 milionu eur. Portfolio již existujících nemovitostí obsahuje 5 kancelářských budov (8,7 % z celkového kancelářského portfolia) a 12 maloobchodních nemovitostí (9,4 % z celkového maloobchodního portfolia).

V roce 2018 došlo k výraznému nárůstu obsazenosti českého portfolia, a to na 95,5 % (k 31. prosinci 2017: 91,7 %). Příjmy z pronájmu v České republice činily v roce 2018 21,1 milionu eur, což představuje 8,9 % celkových příjmů z pronájmu skupiny IMMOFINANZ.

IMMOFINANZ je společnost podnikající v oblasti komerčních nemovitostí, jejíž aktivity se zaměřují na segmenty maloobchodních a kancelářských nemovitostí na sedmi klíčových evropských trzích: Rakousko, Německo, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Hypotéky pro mladé? Až sto procent hodnoty nemovitosti i za nižších příjmů, navrhuje stát

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.