„Sedm let dřu,“ postěžoval si Babiš. „Měl jsem se raději střelit do nohy“

Babiš na síti

„Sedm let dřu,“ postěžoval si Babiš. „Měl jsem se raději střelit do nohy“NOVÉ 1
Domov
Echo24
Sdílet:

V dobách, kdy je velmi snadné narazit na sociálních sítích na nějaký falešný či parodický účet, si musí čtenáři dávat bedlivý pozor na to, zda si čtou sdělení skutečného politika, nebo nějakého vtipálka. Předseda vlády a hnutí ANO Andrej Babiš však se svými fanoušky komunikuje přes Facebook pravidelně, takže jsou na jeho styl zvyklí. 

Andrej Babiš si v sobotu večer postěžoval na Facebooku, jak to má těžké a  samozřejmě se nezapomněl také pochválit, jak to dělá dobře.

“Sedm let dřu pro to hnutí každý den až do noci. Sedm let stresuju všechny lidi kolem mě i sám sebe, aby to bylo. Jo, jsem náročný šéf, já vím. Ale vydupali jsme to ze země,” napsal Babiš na Facebook k sedmiletému výročí od zaregistrování hnutí ANO. “Měl jsem se radši střelit do nohy,  říká moje rodina a přátelé. Často si říkám, že mají pravdu,” napsal Babiš, nebo spíše tým kolem Marka Prchala, který se šéfovi hnutí ANO stará o komunikaci na sociálních sítích.

V příspěvku se Babiš i trochu dojmul a svěřil se, že to všechno dělá pro voliče, kterým za vše děkuje. “Samozřejmě vám děkuju, vám všem, co jste nás ve volbách vynesli na první místa, které teď reprezentujeme i v Evropě a ve světě a kteří, když je potkám, usmějou se na mě, podají mi ruku a třeba mi řeknou, co je trápí, nebo jako se teď mají dobře. Vám všem, kteří jste umožnili, že jsem mohl bojovat za zájmy naší země po celém světě, i v Bílém domě. Vy jste vlastně jediný důvod, proč už jsem to dávno nezabalil, píše Babiš. 
 

Sdílet:

Hlavní zprávy

domov
×

Podobné články