1 NÁZORY ČTENÁŘŮ

Vzkaz protestujícím za klima

Témata: , ,

Tak konečně. Jsem nadšen, světová mládež ukázala svoji sílu. Čtyři a půl miliardy let s tím nikdo nic neudělal. Jednou byla planeta žhavá, jindy jak sněhová koule, dokonce v době dinosaurů byl obsah CO2 na desetinásobku dneška, biodiverzita byla šílená, nikdy více nebylo na zemi tolik druhů rostlin a živočichů. Byly doby, kdy Skandinávie byla celá pod vodou a jindy sténala pod tího ledovce, ten byl i v Krkonoších a představte si tu hrůzu, ta hloupá Velká Británie, co nechápe dobrodiní EU, s ní měla hranici na souši! La Manche byl na suchu. A prý se našli důkazy, že v Antarktidě nebyl žádný led a rostly tam stromy.

ANO, klima je třeba konečně stabilizovat a přivést k rozumu. Navrhuji nejprve nařídit Slunci, aby svítilo stejnoměrně, žádné cykly, žádné skvrny. Dále navrhuji naší mládeži udělat něco se Zemskou osou. Tu precesi a nutaci je třeba zrušit. A pak ty sopky, těm se to musí zarazit, my se tady budeme snažit snižovat CO2, aby ty mizerné kytky a stromy konečně pochcípaly hlady (oni se prý tím CO2 živí), a pak si bouchne jeden supervulkán a teplota spadne o pár stupňů dolů.

Bude třeba také zakázat všechny oponentury k pracím klimatologů, to přece nejde, aby někdo náhodou našel nějaké důkazy, co se nehodí, ušlechtilé myšlenky se nesmí zpochybňovat, to tedy ne. Podívejte se na Trofima Lysenka v Sovětském svazu, jak to hezky uměl, a všechny ty pavědce, co hlásali genetiku, nechal zlikvidovat nebo poslal do GULAGU.

Jen děti pilně studujte Maa, Stalina, Kima nebo učení Rudých Khmerů, ti se myslím chovali nejuvědoměleji a uhlíkovou stopu uměli snižovat opravdu rychle a efektivně. Alespoň nebudete překvapeni, až se ta vaše aktivita rozběhne na plné obrátky.

Každopádně jsem šťasten, vracím se do svého mládí před rok 1989 a už jsem si jist, že do dvanácti let klima nezanikne a nebude nahrazeno pouhým počasím, bude zachráněno.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.