1 vražda diplomatky

Podezřelým z vraždy britské diplomatky v Libanonu je řidič Uberu

NOVÉ

Témata: , ,

Libanonská policie v pondělí zatkla řidiče taxi podezřelého z vraždy zaměstnankyně britského velvyslanectví v Bejrútu. Informovaly o tom libanonské sdělovací prostředky. Tělo Rebeccy Dykesové bylo nalezeno v sobotu, žena byla uškrcena.

Podle předběžných výsledků vyšetřování byl motiv činu výhradně kriminální, nikoli politický, tvrdí libanonská média. Zatčený muž je Libanonec. Podle britských médií  se jedná o řidiče taxislužby Uber Tarika H., který má už trestní záznam z minulosti.

Taxikář ženu vyzvedl v pátek v noci před jedním z barů v Bejrútu. Domů už ji ale nedovezl. Policii na jeho stopu přivedly záznamy z kamer.

Tělo mrtvé Britky bylo u silnice vedoucí na severovýchodní předměstí Bejrútu. Podle pitvy žena zemřela v sobotu kolem čtvrté hodiny ranní. Večer strávila s přáteli v bejrútském centru a kolem půlnoci odjela.

Čtěte také: Policie našla v Bejrútu tělo britské diplomatky. Byla zneužita a zavražděna


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.