1 Názory čtenářů

Všichni, tedy menší „polovina“, víme nebo tušíme, co je špatně a co nám hrozí

Díky za Vaše texty, dámy a pánové, všichni, tedy menší „polovina“, víme nebo tušíme, co je špatně a co nám hrozí. Vy a někteří další umíte vyjádřit to, co si myslím. Lépe než bych uměl.

Chybí ale nápad, návod nebo vize, co proti tomu dělat, jak informovat lidi, kteří čtou Lidovky, Mf, Blesk, Haló noviny, sledují TV Barrandov. Možná nečtou nic...

A druhá věc: Velkou chybu vidím u politiků, které jsem vždy volil, i u dalších, řekněme pravicových. Kdo by je a některé nové dokázal přesvědčit, že se musí na několik let spojit, oželet koryta nebo naději na ně a jít zachraňovat zemi a její budoucnost. Jak zabránit nově vznikající vládě získat moc a zneužít jí k oslabení demokracie, svobod, nezávislosti soudů atd.

Když se opoziční strany nedokážou spojit, protože Pepík nemluví s Josefem, měli bychom hledat někoho, kdo je přesvědčí, že to udělat musí. Za pár let, že je nikdo volit nebude, třeba proto, že volby budou formalita jednoho hnutí nebo strany jako to bylo v polovině mého života. Popisů stavu a hrozících prognóz je už dost.

Navrhujte řešení (já psát neumím), hledejme lidi, kteří by dokázali přesvědčit pravici ke změně chování, hledejme způsob, jak to vysvětlit „masám“, důchodcům, že by měli volit s ohledem na vnuky…. Neumím to sám, tak se obracím na Vás.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.