1 Hudební festival znovu v Praze

Mladí ladí jazz již podesáté. Přijede Andreya Triana či Oran Etkin

, NOVÉ

Témata: ,

V Divadle Archa začne 30. března již desátý mezinárodní hudební festival Mladí ladí jazz. Akce, jež se zaměřuje zejména na mladé posluchače, tvůrce a interprety, přiveze do Prahy přední světové jazzové umělce. Součástí festivalu je také mezinárodní soutěž pro mladé talenty Jazzfruit či program dětských workshopů Mladí ladí dětem.

Festival zahájí londýnská zpěvačka Andreya Triana, která 30. března v Divadle Archa představí svoje nové album Life in Colour. 6. dubna v Jazz Docku vystoupí rakouské trio Edi Nulz se svým mixem punku a jazzu. 8. dubna zahraje tamtéž držitel Grammy Oran Etkin.

V úterý 16. dubna Palác Akropolis přivítá britského hudebníka jménem Alfa Mist, který kombinuje jazz s alternativním hip-hopem a soulem. Další interpret Jameszoo, který o své vlastní tvorbě mluví jako o „naivním kompjůtr jazzu“, vystoupí 24. dubna v MeetFactory. Posledním zatím známým jménem je Yarah Bravo, která zazpívá 25. dubna opět v Jazz Docku.

Závěrečný koncert festivalu, jehož program teprve bude zveřejněn, proběhne na Mezinárodní den jazzu, čili 30. dubna a to na Karlově náměstí.

Více informací: www.mladiladijazz.cz

Program festivalu Mladí ladí jazz 2019:

 1. 3. / 20:00 – Andreya Triana, Divadlo Archa
 1. 4. / 20.00 – Edi Nulz, Jazz Dock
  8. 4. / 20.00 – Oran Etkin & Band, Jazz Dock
  16. 4. / 19.30 – Alfa Mist, Palác Akropolis
  24. 4. / 20:30- Jameszoo, MeetFactory
  25. 4. / 20.00 – Yarah Bravo, Jazz Dock
 1. 4. MLADÍ LADÍ JAZZ OPEN-AIR: (TBA)
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.