1

Nejlepší doba? Jen pro politiky

Témata: , ,

Jen tak na okraj bych poznamenal, že sliby a skutky hlavních politických stran jsme si užívali dost dlouho. Politici před volbami slibují a po volbách se jen radují (když jsou zvoleni) nebo jen kritizují (když nejsou).

Podívejte se třeba na ODS. Zase slibují 15% daň. Jako před 8 lety. A jak to dopadlo. Na ministra dosadili Kalouska zodpovědného za skandály na obraně. Ten sice nechal 15%, ale základ zvedl o 33%. Tím pádem se stal nejlepším ministrem v EU, protože se mu jako prvnímu podařilo zdanit daně.

Takže po 30 letech směřování zpět do 19. století si lidé přejí konečně změnu. Myslí si, že to, co jim politici slibovali při sametové revoluci, se skutečně stane. Bohužel si myslím, že se to nestane.

Podle politiků žijeme v nejlepší době v historii. Ovšem je nutné podotknout, že jen pro někoho.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.