Fanoušek dostal po prohraném zápase infarkt

PORÁŽKA HO ZDRTILA

Fanoušek dostal po prohraném zápase infarktNOVÉ
Fanoušci slaví vítězný gól Phillipa Coutinha. Foto: Reprofoto: YouTube.com/Anfield Legend
1

Fotbaloví fanoušci byli na konci nedělního zápasu Stoke City proti Liverpoolu svědky hned dvou nevšedních událostí. První z nich byla neobyčejně povedená střela Philippa Coutinha, která pár minut před koncem rozhodla o vítězství Liverpoolu, a druhou byl infarkt jednoho z fanoušků, který se zhroutil těsně po vstřelení vítězného gólu.

Fanoušek Stoke City seděl na tribuně a celou dobu svědomitě fandil svému oblíbenému týmu. O to víc ho zdrtilo, když záložník Liverpoolu Philippe Coutinho v 86. minutě umístil dobře mířenou střelu do branky Hrnčířů a rozhodl tak o konečném skóre zápasu 1:0. Když to fanoušek, jehož jméno britská média neuvádějí, spatřil, dostal infarkt a svalil se na zem.

Okamžitě mu přispěchali na pomoc zdravotníci, kteří jsou zde pro podobné účely připraveni, a začali ho ošetřovat přímo na tribuně. Mužův stav byl sice vážný, ale po chvíli se jej podařilo oživit. Záchranáři při tom podle britského listu The Sun museli použít defibrilátor. Muž byl následně převezen do nemocnice, kde se nyní zotavuje. Podle dostupných informací je mimo ohrožení života.

Krátce po skončení nedělního zápasu se na sociálních sítích začaly objevovat příspěvky, ve kterých lidé přáli neznámému fanouškovi brzké uzdravení. Takto mu mimo jiné popřál i Charlie Adam, záložník týmu Stoke City.

„Se smutkem přijímáme zprávu, že se našemu fanouškovi během zápasu udělalo špatně. Všichni hráči mu přejí všechno nejlepší, co nejdřív se uzdrav,“ napsal na svůj twitterový účet Adam.