1 Speciální magazín

Best of Echo 2017

NOVÉ

Chcete mít výběr toho nejlepšího, co letos vyšlo v Týdeníku Echo? To vše najdete ve speciálním magazínu Best of Echo 2017. Vychází v rozsahu 140 stran a zařadili jsme do něj texty, jež mají časový přesah a reflektují nejdůležitější události letošního roku.

Best of Echo 2017 můžete mít na vaší adrese 14. prosince, a pokud si jej objednáte již nyní, získáte Best of Echo 2017 s 10% slevou jen za 89 korun.

Vybírali jsme z rozhovorů, reportáží, esejů i komentářů. Best of Echo 2017 může být užitečné především nepravidelným čtenářům, ale i těm, kteří si chtějí archivovat klíčové texty a chtějí je mít v ucelené podobě. Ve speciálu Best of Echo 2017 najdete mimo jiné tato témata:


V Babišově síti

Donald Trump a šílenství amerických médií

Konec kouření v Čechách

Proč levicový Západ nenávidí Izrael

Co podnikatel, to podvodník

Jak šílený je Kim?

Pavel Tigrid. Muž, který chybí

Odložte mobil a dívejte se na své dítě

Marie Terezie. Poslední česká královna

Co zbylo z Masarykovy republiky?


Tyto a další texty najdete ve speciálním magazínu Best of Echo 2017. Objednávejte zde


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.