1

1+1=2. Babiš konečně kápl čapí

Témata: ,

V této pro něj nelehké době ministr financí Andrej Babiš nevyrazil hledat útěchu mezi zvířátka, ale mezi děti. Zavítal mezi školáky na ZŠ Sadská. Zdá se, že dřív než koaličním špičkám a poslancům vysvětloval princip dotačního podvodu právě dětem z první třídy. Jak vychází z jeho slov, je to jednoduché jak ta nejjednodušší rovnice.

Čtěte také: Za týden uvidíte! Babiš zveřejní jméno majitele Čapího hnízda

Kubera paroduje Babiše: Všetci kradnú, a teď i já

Babiš ve středu zveřejnil na svém Facebooku video z návštěvy školy. A opatřil jej doprovodným komentářem, kde píše: „Nejdřív jsem asi hodinu kecal s deváťáky o finanční gramotnosti a nakonec jsem se šel podívat na moje prvňáčky, které jsem dekoroval prvního září. Poznali mě a taky už ví, že 1+1=2 – s tím jsem já vystačil celý život.“ Taky si myslíme. A chce se nám zvolat, konečně vicepremiér kápl čapí.


Názory Více

Online zprávy Více

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.