Potřebujete víceúčelový zdravotní kočárek? Pomoci má Fundlift

Fundlift

Potřebujete víceúčelový zdravotní kočárek? Pomoci má Fundlift 1
Ekonomika

PATRON Bohemia je česká rodinná společnost s více než 20letou tradicí, která se věnuje výrobě pomůcek pro zdravotně postižené děti, dětských kočárků a autosedaček. Společnost se celosvětově řadí mezi pět největších výrobců rehabilitačních kočárků pro handicapované děti a její produkty patří k absolutní špičce v oboru. Na Fundliftu PATRON Bohemia poptává financování výměnou za 4leté dluhopisy s 6,25% ročním úrokem v celkovém objemu pět milionů korun za účelem vývoje a výroby nového multifunkčního zdravotního kočárku.

„PATRON Bohemia je dlouhodobě prosperující společností. Její tržby se historicky pohybují kolem 100 milionů Kč, stejně tak i aktiva eviduje na stejné úrovni. Firma nyní zaměstnává přibližně 100 zaměstnanců různých profesí a disponuje plnou technologickou základnou pro vývoj, výrobu a prodej svých výrobků,“ uvádí CEO Fundliftu Radek Musil.

PATRON Bohemia je stabilní firma s 22letou historií, která vedle vysokého tržního podílu v Čechách i v zahraničí vykazuje dlouhodobě silnou finanční kondici. Činnost společnosti je rozdělena do dvou divizí – REHA a BABY.  Divize REHA je jedním z největších profesionálních výrobců speciálních zdravotních pomůcek a techniky pro invalidní a postižené děti v Evropě. Do divize BABY pak spadá sériová výroba dětských kočárků, autosedaček a jejich příslušenství. Myšlenkově tato výroba navazuje na historicky tradiční výrobu ryze českých kočárků v mělnickém regionu.

Výrobky PATRON se vyznačují vysokou kvalitou, vynikající ergonomií, bezpečností a moderním designem. Výroba z nejkvalitnějších materiálů a výbava nejmodernější technologií jsou samozřejmostí a velkou devízou oproti konkurenci. V současné době se výrobky PATRON aktivně prodávají ve více než 50 státech, včetně Austrálie a Nového Zélandu. Aktuálně nejvýznamnějšími trhy jsou regiony střední, západní a jižní Evropy, dále region východní Evropy a Blízký východ.

„Naše ryze česká rodinná společnost patří mezi tři největší výrobce speciálních kočárků v Evropě a mezi pět největších na světě. S tím souvisí i excelentní postavení v top 3 tržního podílu ve většině zemí Evropy. Mimořádně silné postavení na trhu nám zaručuje nejen výjimečnou stabilitu, ale i aktivní formování trhu a trendů,“ říká ředitel PATRON Bohemia Petr Kotík.

Od svého vzniku v roce 1995 tato mělnická firma dodala svým zákazníkům již bezmála půl milionu výrobků. PATRON Bohemia na Fundliftu poptává financování na vývoj a výrobu nového typu multifunkčního zdravotního kočárku pro zdravotně postižené děti. Kočárek bude tím nejmodernějším v segmentu prémiových rehabilitačních kočárků a klade si za cíl předčit konkurenci po ergonomické, zdravotnické a také technologické stránce.