1 Vážné zranění

Pád 10 metrů. Do Jeleního příkopu u Hradu spadla žena

, NOVÉ

Do Jeleního příkopu nedaleko Pražského hradu v neděli dopoledne spadla čtyřiašedesátiletá žena a vážně se zranila. Po pádu z desetimetrové výšky utrpěla mnohačetná poranění a skončila na ARO motolské nemocnice. ČTK to řekla Klára Fikejzová z tiskového oddělení pražské záchranné služby. 

Událost se stala krátce po 10:15. Na pomoc ženě byli přivoláni hasiči, kteří ji následně vytáhli ven a předali záchranářům, uvedla mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Na místě zasahovali hasiči z Hradu a hasiči z lezecké skupiny. 

Proč žena do příkopu spadla, se zatím neví. Policie ale okolnosti případu prošetřuje, řekl ČTK policejní mluvčí Tomáš Hulan. 

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.