Na Fundlift přijíždí Favorit. Legendární značka kol je zpět

Fundlift.cz

Na Fundlift přijíždí Favorit. Legendární značka kol je zpětNOVÉ
Kolo Favorit Foto: Foto: Roklen24
2
Byznys

Favorit. Slavná česká značka jízdních kol s dlouholetou historií, nyní kompletně revitalizovaná. Držitelem práv k legendární značce kol je společnost Favorit Czechoslovakia. Do jejích dluhopisů lze investovat přes investiční platformu Fundlift za úrok sedm procent ročně. Výše emise je 10 milionů korun, na Fundliftu jde o dosud rekordní částku.

Nová kola Favorit s použitím tradičních prvků designu a nejmodernějších technologií se úspěšně vyrábí a prodávají od roku 2015. Každé kolo je vyrobeno ručně na míru zákazníkovi a velikost a geometrie rámu tak dokonale odpovídají proporcím jezdcova těla. Favorit dosud na trhu představil čtyři varianty „life-style“ jízdních kol určených pro čtyři různé styly jízdy. Na jaře 2016 firma také znovu uvedla na trh závodní kola Favorit, nové a super výkonné stroje, které navazují na legendární F-jedničky a na nichž nově jezdí i česká reprezentace.

Kompletně revitalizovaná kola Favorit získala nejprestižnější světová ocenění pro produktový design za tento rok, RedDot Design Award 2016 a iF Design Award 2016.

Kolo Favorit
Kolo Favorit Foto: Foto: Roklen24

Vzhledem k velkému exportnímu a domácímu prodejnímu potenciálu poptává společnost Favorit Czechoslovakia financování formou vydání dluhopisu na zvýšení kapacity výroby v prostorech původního výrobního závodu Favorit v Rokycanech, na rozšíření produktového portfolia a nákup komponentů především od globálních výrobců v Japonsku s cílem zkrátit dodací lhůtu ze současných dvanácti týdnů na čtyři. Všem investorům, kteří investují do dluhopisu Favorit 7/2020 nabízí firma zajímavé investiční pobídky při nákupu kol.

„Vlastnit kolo Favorit byl svého času sen každého kluka a mnohdy se na něj stávaly dlouhé fronty. Když jsme na počátku definovali budoucí směřování značky Favorit, vytyčili jsme si za cíl vyrábět kola, která budou krásná, spolehlivá, bezúdržbová, lehká a snadná na ovládání. Kola, která budou přinášet svým majitelům čistou radost z jízdy,“ říká majitel a ředitel firmy Favorit Czechoslovakia Richard Galovič.

“Jízdní kola Favorit mají téměř stoletou historii, na kolech této značky byla Česká republika úspěšně reprezentována na olympiádách a mistrovstvích světa, více než milion kol byl vyroben a prodán po celém světě. Po sametové revoluci ale firma úplně zmizela z trhu. To, co se podařilo týmu Richarda Galoviče v posledních pěti letech, je obdivuhodné. Slavná česká značka byla znovuuvedena na trh, nová kola Favorit jsou krásná a přitom mají skvělé jízdní vlastnosti. Ocenění Red Dot Design Award a iF Design Award dostali v minulosti výrobky firem Apple, BMW, Bose, Porsche a další, proslavené svým designem. Pro výrobky s takovým oceněním existuje poptávka po celém světě,“ říká šéfka Fundliftu Andrea Lauren.

Čtěte také: Na Fundlift vstupuje Carismo. Rozvíří kalné vody bazarů aut?

Vychutnejte si svou investici do dna! Úrok a pivo nabízí Pivovar Zvíkov