2 policejní pátrání

Policie hledá muže, který u Edenu znásilnil 56letou ženu

, NOVÉ

Témata: ,

Policie pátrá po zhruba pětačtyřicetiletém muži, který v sobotu 2. března v Praze 10 znásilnil šestapadesátiletou ženu. Podle ní muž při přepadení moc nemluvil, ale podle toho, co řekl, to mohl být Ukrajinec nebo Rus. Lidé, kteří podezřelého podle popisu nebo na zveřejněných kamerových záběrech poznají, se mají ozvat na linku 158. ČTK to dnes sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. V případě dopadení a odsouzení pachateli hrozí až desetileté vězení.

Muž oslovil ženu kolem čtvrté hodiny ranní u fotbalového stadionu v Edenu, nabídl jí pivo a chtěl půjčit zapalovač, což žena odmítla. Poté ženu ještě chvíli sledoval a u železničních kolejí na panelové cestě nedaleko ulice Pod Altánem zaútočil. Podle Daňka ji povalil na zem, začal ji dusit, pak ji znásilnil.

„Žena se snažila bránit, křičela o pomoc, ale proti fyzicky dobře disponovanému pachateli neměla šanci. Znásilnění trvalo více než hodinu a potom pachatel z místa odešel,“ popsal událost mluvčí.

Podle něj byl muž asi 180 centimetrů vysoký, mohutné sportovní postavy, měl snědou pleť, pod nosem světlé odrostlé chmýří a mezi penisem a šourkem piercing v podobě čtyř kuliček. Oblečenou měl lehkou, asi šusťákovou červenou bundu bez kapuce a tmavě modré rifle.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.