Výroky Andreje Babiše

Výroky Andreje Babiše
Názory čtenářů

Názor čtenáře

Marek Polák

' alt="Marek Polák" />

Pan Babiš by měl přestat hrát na city a urážet skutečně milující rodiče skutečně nemocných dětí. Myslím si, že všichni tito obětaví lidé by se měli ohradit proti jeho slovům, že by jim přál stejně dobrého kamaráda, jako byl jeho synovi pan Petr Protopopov, který jej odvezl do Ruska a na Ruskem okupovaný Krym, kde ho nechal ve společnosti neznámé Ukrajinky.

Svěřit nemocného člověka někomu bez jakéhokoliv zdravotnického vzdělání je obrovský hazard. Nechat ho cestovat do země, se kterou máme velmi špatné vztahy i zkušenosti, je obrovský hazard. Nechat ho samotného na okupovaném území, které patří zemi, kde probíhají boje o územní celistvost, je obrovský hazard.

Pan Andrej Babiš je nejen vlastníkem zdravotnických zařízení, ale pokud by měl skutečný zájem o skutečně nemocného syna, dokázal by mu zaplatit vysoce odborný zdravotnický dohled kdekoliv na světě. Je tedy otázkou, zda je syn Andreje Babiše skutečně nemocný nebo zda je Andrej Babiš skutečně tak milující otec. Nechat takového člověka v čele státu je obrovský hazard.