Proč je Elton John na vozíčku, ptají se britská média

Proč je Elton John na vozíčku, ptají se britská média
Sir Elton John s Davidem Furnishem. Foto: FOTO: Shutterstock
Svět

Co je s Eltonem Johnem?

tv Echo24

Britská média na Štědrý večer řeší zdravotní stav zpěváka a skladatele Eltona Johna, kterého vyfotily na výletě v zábavním parku Disneyland na vozíčku. Ještě 24 hodin předtím se přitom Elton John procházel po Beverly Hills.

Britský deník Daily Mail zveřejnil fotografie osmašedesátiletého Eltona Johna, jak je se svými syny Zacharym a Elijahem a manželem Davidem Furnishem na výletě v zábavním parku Disneyland. Na fotografiích je nicméně vidět, jak zpěvák sedí na vozíku, který tlačí jeden z jeho bodyguardů, a na klíně má syna Zacharyho.

Daily Mail spekuluje, zda se Sir Elton zranil, protože ještě 24 hodiny předtím s manželem nakupoval v Beverly Hills a chodil bez potíží. O jaké zranění se jedná, není jasné, britský deník nicméně uvedl, že by se mohlo jednat o vyvrknutý kotník.

Britská popová hvězda vystoupí v listopadu příštího roku v pražské O2 aréně, kde představí největší hity své více než čtyřicetileté kariéry. Do Prahy se Elton John vrátí po třech letech, naposledy zde zahrál v roce 2013, kdy představil tehdy aktuální album The Diving Board. 

Čtěte také: Eltona Johna šokoval terorismus, zahraje proto v Osvětimi

Související články