VIDEO: Sob a Santa? Učitel slaví Vánoce s Hvězdnými válkami
Kalifornský učitel hudby před Vánoci vyzdobil svůj dům v duchu kultovní filmové ságy Star Wars. Místo koled se kolem jeho domu ozývá svištění světelných mečů a melodie z filmů. Santa Clause a soby nahradila dokonalá světelná show.
Světelná show na domu Toma BetGeorge je vytvořená ze sto tisíce žárovek. V hudebním doprovodu zazní nejznámější melodie z Hvězdných válek jako Imperial march, nebo hudba z kantýny.
Na zahradě jsou rozmístěné nasvícené hudební nástroje – kytara, bicí a klávesy. Ze střechy pak létají paprsky, které připomínají světelné meče – zbraň rytířů Jedi.
Ve Spojených státech je vánoční výzdoba domů hodně oblíbená tradice. Televizní stanice ABC dokonce vysílá pořad “The Great Christmas Light Fight“, v němž nejlépe odekorované domy soutěží o finanční odměnu. V jedné z epizod tohoto pořadu se objevil i dům Toma BetGeorge.
Kalifornský učitel má několik verzí světelné show. Kromě filmové varianty připravil i tradičnější vánoční.
Stejně jako řada dalších Američanů i Tom BetGeorge se snaží zájem o svůj dům využít. Kolemjdoucí mohou jeho snahu ocenit tím, že přispějí do kasičky na charitu. Peníze pak pomáhají chudým a bezdomovcům.