1 ÚTOK NA RADNICI

Terorista? Muž najel autem do radnice. Explozí zabil asi jenom sebe

NOVÉ

Témata: , ,

Do radnice v nizozemském městečku Bemmel najelo v noci auto se dvěma kanystry benzínu. Jeden z nich explodoval a vozidlo následně shořelo. Na místě byla nalezena jediná oběť, zřejmě řidič.

Hasiči incident nepovažují za teroristický útok, zjevně se však nejednalo o nehodu, napsal web nizozemského deníku De Telegraaf.

Incident se odehrál kolem druhé hodiny ranní. Policie jeho příčiny vyšetřuje a na twitter napsala, že má „silné podezření“ ohledně toho, kdo za ním stál. Totožnost oběti v průběhu ihned nezveřejnila.

Městečko Bemmel se nachází přibližně 100 kilometrů jihovýchodně od Amsterodamu. Místní radnice zůstala po rozsáhlém požáru způsobeném explozí benzinu zavřená.


Čtěte dále: Teroristický útok a autonehoda zalarmovaly Španěly, incidenty se obešly bez obětí

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.