1 drogy zaplnily stadion

Fotbalový stadion plný hašiše. Libanonská policie zadržela rekordní množství drog

, NOVÉ

Témata: , ,

Rekordní množství hašiše se podařilo zadržet policistům v Libanonu. Patnáct tun drogy zadrželi minulý týden těsně před tím, než pašeráci naložili na loď zásilku připravenou na odeslání do zahraničí. Informaci přinesl deník The Telegraph.

Historicky největší zásilku drog policisté našli ve skladu na jihu libanonského hlavního města Bejrútu. Pašeráci se drogy snažili skrýt všemi způsoby – samotný hašis byl ukryt ve vydlabané zelenině, ta byla skladována v kbelících s barvou. Výrobce barvy ale podle policie nemá se zásilkou nic společného.

„Jde o největší razii v historii Libanou, při níž byly zadrženy drogy určené k prodeji do zahraničí,“ řekli serveru představitelé libanonské Vnitřní bezpečnosti (ISF). Hašiš, zabalený v malých igelitových sáčcích, zaplnil celý fotbalový stadion. Fotografie stadionu se začala šířit po sociálních sítích.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Češi polykali hašiš a pašovali do Grónska, zpovídají se u soudu

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.