1 VIDEO

VIDEO: Bitka v letadle společnosti Ryanair. Muž opilci ukousl kus nosu

, NOVÉ

Témata: , , , ,

V letadle směřujícím ze skotského Glasgow na ostrov Tenerife došlo o uplynulém víkendu ke tvrdé rvačce poté, co se jeden z opilých cestujících začal zajímat o bosé nohy okolo procházející dívky. Jeho poznámky však nepotěšily dívčina přítele, což vyústilo v bitku, která skončila krví na stěnách letadla a ukousnutým nosem jednoho z cestujících. Oba muže si na španělském ostrově přebrala místní policie.

Situace se eskalovala od chvíle, kdy si opilý muž všiml dívky s bosýma nohama, která šla na toaletu, popsal pro deník Daily Mail situaci Ben Wardrop, pasažér, který video pořídil. Muž začal mít k jejím nohám poznámky, což se nelíbilo jejímu příteli, který se nejprve snažil situaci zmírnit. „Jakmile letadlo přistálo a oba muži v sobě měli ještě víc alkoholu, začali se oba hádat, oba velmi opilí a začali se rvát,“ vylíčil drama na palubě Wardrop.

Jak je vidět na videu, rvačka byla dosti brutální a skončila ukousnutím části nosu jednoho z aktérů. Souboj trval necelou půl minutu a vyděsil řadu pasažérů, pak muže od sebe odtrhla posádka. V pozadí je slyšet, jak  jeden z pasažérů křičící, ať muži přestanou. 

Podle mluvčí společnosti letadlo přistálo bez problémů a policie oba výtržníky zadržela. „Posádka letu z Glasgow na Tenerife žádala asistenci policie po přistání poté, co se dva pasažéři chovali nevhodně,“ řekla mluvčí s tím, že nyní je záležitost v rukách místní policie.


Čtěte dále: Brexit létání do Británie dle Letiště Praha moc nezmění. Student Agency vidí problémy na hranicích

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.