1 ŠPATNÁ ADRESA

Postaršímu páru přišlo poštou dvacet kilo pervitinu v ceně desítek milionů korun

, NOVÉ

Témata: , , ,

Australskému páru přišel poštou balíček, v němž se nacházely pytlíky s bílou substancí. Když se muž se ženou přesvědčili, že si nikdo z nich nic neobjednal, zavolali policii. Ta zjistila, že někdo postaršímu páru omylem zaslal 20 kilogramů metamfetaminu. Hodnota takového množství na trhu dosahuje na 7 milionů dolarů (kolem 160 milionů Kč). O nálezu informuje server CNN.

Postarší pár žijící poblíž města Melbourne reagoval bez váhání. „Zeptali se jeden druhého, jestli něco objednávali, hned jim bylo jasné, že ne,“ popsal novinářům situaci policista Matthew Kershaw. Policii se tak podařilo jen několik hodin po nahlášení zadržet jednadvacetiletého muže ve městě Bundoora, které se nachází poblíž.

Na adrese, kde muže zadrželi, nalezli policisté dalších dvacet kilogramů stejné drogy. Podle Kershawa jde o netradičně velký úlovek. „To je 800 tisíc dávek, které jsme zadrželi a nedostanou se do ulic, což je dost významné,“ dodal Matthew Kershaw.


Čtěte dále: Nový způsob, jak ukrást peníze z karty. Policie zadržela bankomatové fantomy

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.