1 Lettermanova nová show

Legendární moderátor David Letterman se vrací. Jeho prvním hostem bude Obama

, VIDEO UVNITŘ

Témata: , , ,

Slavný televizní moderátor David Letterman se po téměř třech letech vrací na televizní obrazovky s novou talk show. Sedmdesátiletý komik totiž v příštím týdnu na platformě Netflix rozjede nový krátký pořad, ve kterém bude zpovídat šest osobností, které on sám považuje za fascinující. Prvním hostem má být bývalý americký prezident Barack Obama. O nové show informuje například deník LA Times.

Lettermanův nový pořad pod názvem „Můj další host nepotřebuje představovat s Davidem Lettermanem (My next guest needs no introduction with David Letterman) bude obsahovat celkem šest epizod trvajících kolem jedné hodiny. První díl bude na Netflixu odvysílán již v pátek 12. ledna a další díl bude následovat po měsíci.

Prvním hostem show bude bývalý americký prezident Barack Obama, pro kterého tak půjde o první vystoupení v televizní talk show poté, co opustil Bílý dům. V Lettermanově dřívějším slavném pořadu „Noční show s Davidem Lettermanem“ se navíc Obama objevil v minulosti celkem osmkrát, čili se s moderátorem dobře zná.

Produkce pořadu dále uvedla, že dalšími hosty bude hollywoodská filmová hvězda George Clooney, pákistánská bojovnice za lidská práva a držitelka Nobelovy ceny míru Malála Júsufzajová, zpěvák a hudební producent Jay-Z, herečka Tina Fey a rozhlasový moderátor Howard Stern. Všichni byli Lettermanem vybráni díky tomu, že je legendární moderátor považuje za fascinující osobnosti.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.