Na Lennyho do Ischglu

Lyžování v Ischglu

Na Lennyho do IschgluNOVÉ 2
Cestování

Echo24

Chcete zažít jedinečné kulturní a sportovní akce uprostřed špičkového alpského střediska? Pak je Ischgl tou správnou volbou. Lenny Kravitz, Sarah Connor, Johannes Oerding a souboj kuchařské elity. Kromě toho spousta slunce, jistota sněhu a těch nejlepších podmínek na sjezdovkách až do začátku května. Ischgl nadělí milovníkům zimního sportu i vzrušující události a neobyčejné open air koncerty se vstupem zdarma.

Nejznámějším lyžařským místem v Západním Tyrolsku je středisko Ischgl. V prosluněném horském údolí mezi masivy Silvretta a Verwall jsou garantovány nejlepší svahové podmínky až do začátku května.

Ischgl – zima v alpské lifestyle metropoli

Proč se i letos prosluněné lyžování v lyžarské oblasti Ischgl stane zážitkem? Ve středisku Silvretta Arena čekají na 239 kilometrech sjezdovek ve výšce 1.377 až 2.872 m. n. m. ty nejlepší sněhové podmínky, s jistotou sněhu do začátku května, překrásnými sjezdy a rozmanitými možnostmi freeridu.

K tomu spousta slunce, skvělé après-ski a v dubnu to nejlepší naladění během pěti velkých open air akcí přímo ve ski areálu. Už 22. ročník Hvězdného kuchařského poháru, během kterého svede mezinárodní kuchařská elita souboj s lyžemi na sjezdovce a s vařečkou u sporáku, 11. Lyžařské mistrovství světa v gastronomii nebo rovnou tři superhvězdy, které se objeví během devíti dnů na jevišti pod otevřenou oblohou v oblasti Silvretta Arena – to je pět vzrušujících eventů, které se uskuteční v dubnu v Ischglu.

Kdo letos nechává svou zimní dovolenou v Ischglu na poslední dva týdny sezóny, zažije zdarma tři obří koncerty přímo v lyžařské oblasti: na Zelený čtvrtek, 21. dubna, zde proběhne místní debut zpěváka jménem Johannes Oerding v rámci koncertu „Top of the Mountain Easter Concert”. V jarním sněhu dne 28. dubna se na pódium v Alp Trida v Samnaunu postaví výjimečná zpěvačka Sarah Connor. A 30. dubna, při neobyčejném ukončení sezóny v Ischglu, se na legendárním pódiu Idalp předvede rocková legenda Lenny Kravitz. S platným skipasem je vstup na koncerty zdarma.

Více informací lze dohledat na oficiálních stránkách.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.