1

Za všechno může Kalousek! Babiš ho u Moravce zmínil 33x

Témata: ,

Špičkový investigativní reportér GhostBuster si dal tu práci a zanalyzoval nedělní Otázky Václava Moravce, kde ministr financí, vicepremiér a šéf ANO Andrej Babiš hovořil o svých dluhopisech. Běžný divák si mohl odnést jasný vzkaz: za to, že Andrej Babiš nakoupil dluhopisy, může kdo? Ano, jak jinak: Kalousek.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

GhostBuster se ovšem s tímto prostým messagem nespokojil. Pořad si dal proto v podvečer znovu, bohužel. Proč? Aby zjistil, kolikrát za Babišovy dluhopisy Kalousek může. Toto magické slovo totiž v pořadu z úst ministra zaznělo nápadně mnohokrát.

Reálné číslo ale šokovalo i velmi otrlého reportéra GhostBustera. Slovo „Kalousek“ použil Andrej Babiš 33x. Ano, třiatřicetkrát.

Přitom s ním zpočátku velmi šetřil, použil jej totiž poprvé až v čase 19.14. Pak ovšem spustil doslova kalouskopalbu. Jen v časovém rozmezí 19.14-22.21 použil „Kalouska“ 8x. Naposledy padl „Kalousek“ v čase 52.30. To znamená, že Babiš „Kalouska“ použil celkem v rozmezí 33 minut. Opět 33. 33.

Má-li kristovské číslo 33 nějaký hlubší význam, bude GhostBuster dále zjišťovat.

Těm z vás, kteří tipovali 29x, posíláme cenu útěchy ministra financí v podobě symbolického dluhopisu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.