1 Televizní skandál

Účastnice reality show obvinila dalšího soutěžícího ze sexuálního napadení

NOVÉ

Témata: , ,

Francouzská policie vzala do vazby účastníka populární televizní reality show Koh-Lanta, kterého jedna ze soutěžících obvinila ze sexuálního napadení. Koh-Lanta, kterou od roku 2001 vysílá stanice TF1, je obdobou pořadu Survivor, kdy je skupina soutěžících vysazena na pustém ostrově. Natáčení současné řady bylo kvůli incidentu přerušeno.

Čtyřiatřicetiletého účastníka soutěže policie převezla k výslechu hned poté, co z Fidži přiletěl do Paříže. Muž všechna obvinění popírá.

Soutěž je jedním z vlajkových pořadů kanálu TF1, každý díl sleduje okolo pěti milionů diváků. Francouzská média případu věnují velkou pozornost. V roce 2013 vzbudily okolnosti natáčení pořadu polemiku, když během soutěže zemřel jeden z účastníků a lékař najatý produkcí spáchal sebevraždu.

Čtěte také: Další stupeň televizní reality show. Lze někoho zmanipulovat k vraždě?

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.