1 afghánský násilník

Afghánec jí na Silvestra osahával zadek, rázná Švýcarka mu zlomila nos

, NOVÉ

Témata: , , ,

Rázně a odvážně se při oslavách příchodu nového roku v centru Vídně zachovala Švýcarka, které sahal na zadek mladý Afghánec. Bez okolků mu vrazila jednu pěstí, čímž mu způsobila zlomeninu nosu. Dvacetiletý migrant přitom sexuálně obtěžoval nejen tuto jedenadvacetiletou Švýcarsku z Ženevského kantonu, ale sahal na zadnice i dalším ženám, informují rakouská a švýcarská média (oe24) .

Ke zpacifikování drzého migranta došlo zhruba v půl druhé ráno na náměstí Rathausplatz. Sexuálního agresora, který po utržené ráně krvácel, převezla záchranka k ošetření do nemocnice, přičemž byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Úřední dohru bude mít ale celý incident také pro odvážnou Švýcarku, na níž bylo naopak podáno trestní oznámení kvůli podezření z ublížení na zdraví. Mladá žena nicméně ve středu odletěla domů do alpské republiky.

Osahávání žen Agháncem o silvestrovské noci potvrdili svědci, sdělil ve středu vídenský policejní mluvčí Harald Sörös. Podle police zřejmě obtěžovaná žena jednala reflexivně a obratem udeřila. Podle právníků oslovených rakouskými médii hrozí ženě v nejhorším případě peněžitý trest.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

 

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.