1 násilí vůči seniorce

VIDEO: Mladík v Brně zaútočil na stařenku. Vytrhl jí tašku, až upadla na zem

, NOVÉ

Témata: , , ,

Sedmnáctiletý mladík zaútočil na osmdesátiletou stařenku. Na Staré osadě v Brně se k ní zezadu připlížil a vytrhl jí nákupní tašku. Ženu tím povalil na zem a utekl. O několik hodin později chlapce vypátrali strážníci, jak se schovává na místním hřbitově. K činu se přiznal. Na případ upozornila regionální redakce České televize v Brně.

Policii zavolali kolemjdoucí, kteří ženě přišli pomoci. Jedna z přivolaných hlídek zůstala na místě, aby zjistila podrobnosti, zatímco další se vydala hned prohledávat okolí. „Díky spolupráci hlídek a včasnému oznámení na linku 156 našli strážníci podezřelého schovávajícího se nedaleko židenického hřbitova. Všimli si, že tričko se mu nápadně vzdouvá a zpod něj po chvíli vytáhl pouzdro s doklady osmdesátileté ženy,“ sdělila ČT policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

Mladík se k činu přiznal a byl předán státní policii kvůli podezření z trestného činu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Týdeník Echo

od 1099 Kč

Vychází každý čtvrtek

Více info

EchoPrime

od 249 Kč

Vychutnejte si neomezený přístup k prémiovému obsahu určenému pouze předplatitelům, který nemá na českém internetu obdoby

Více info
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.