A je to tady. V Británii startuje první seznamovací show jen pro bisexuály

A je to tady. V Británii startuje první seznamovací show jen pro bisexuályNOVÉ
Účastníci reality show The Bi Life Foto:

Foto: Reprofoto TV E!

Svět

nezvyklá seznamka

pk Echo24

První televizní seznamka, kde nehraje roli pohlaví. To slibuje pořad, který ve čtvrtek vysílá britská stanice TV E! Devět soutěžících, kteří se otevřeně hlásí k bisexuální orientace, bude pod dohledem kamer i televizních diváků hledat svého životního partnera. Podle tvůrců má pořad nazvaný The Bi Life nejen pomoci konkrétním účastníkům, ale i přispět ke zboření některých stereotypů o LGBT komunitě, informuje britské Metro.

Televizní seznamka bude podobná dříve známým televizním pořadům typu Big Brother či v Česku populárních Vyvolených. Vybraní účastníci budou po 10 týdnů žít ve vile ve španělském hlavním městě Barceloně, diváci tak budou sledovat i jejich vzájemné vztahy. Ty však podle tvůrců pořadu nebudou nejdůležitější. Účastníci se v rámci pořadu budou seznamovat s potencionálními partnery mimo vilu. Soutěžící tak nebudou soupeřit mezi sebou, jejich cílem má být především nalezení partnera.

Oproti jiným pořadům nabízejícím seznámení navíc v The Bi Life nehraje roli to, zda se účastník sejde s mužem či ženou. „Skuteční lidé budou mít skutečné schůzky, a to s lidmi různých genderů,“ řekla britskému deníku Metro moderátorka Shane Jenek, která se sama proslavila účinkováním v britské mutaci televizní soutěze Big Brother.

„Většina z těch lidí nikdy nepotkala tolik bisexuálních lidí, takže díky pořadu najdou i potřebnou podporu,“ říká Shane Jenek. „Když jde jeden z nich půjde na schůzku, ostatní jej budou sledovat, což může být zábavné,“ přibližuje moderátorka princip pořadu.

Our singletons are about to jump into the dating pool!👙💦#TheBiLife starts 9pm Thursday on @EOnlineUK. pic.twitter.com/yhb89DYfP6

Kromě sledování schůzek, které přirovnávají ke sportovním kláním, tvůrci slibují i další zábavu. „Připravili jsme spoustu aktivit, například maškarní ples nebo nebo party u bazénu, kam bylo pozváno mnoho lidí z Velké Británie i místních z Barcelony,“ lákají tvůrci ke sledování pořadu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Trump nařídil zastavit karavanu nebožáků mířící k USA. Prý se do ní přimíchali i zločinci a lidé z Arábie

V Londýně statisíce lidí žádaly druhé referendum o brexitu: Mayová ho odmítá

Související články