Pomstěte se na Valentýna svému expartnerovi. Pojmenujte po něm švába, v živém přenosu ho sežerou

Pomstěte se na Valentýna svému expartnerovi. Pojmenujte po něm švába, v živém přenosu ho sežerouNOVÉ
Domov

Nech sežrat svého expartnera

vdr

Zoo v El Pasu ve státu Texas vymyslela neobvyklou valentýnskou atrakci. Umožnila zájemcům pojmenovat šváby po svých bývalých partnerech. Nová jména pro hmyz nyní zoo chodí z celého světa. Zoo, jež přijímá žádosti zájemců do 11. února, obdržela už 1500 jmen, píše server BBC.

Zoologická zahrada zveřejnila akci na svém facebookovém profilu. Ve čtvrtek, tedy na Valentýna, se uskuteční masaskr švábu alias expartnerů. Ti se stanou potravou pro surikaty a také opice. Jména pojídaných švábu se mají objevit na velkém displeji. Vypořádat se tímto trochu morbidním způsobem se svými bejvalkami a bejvalými projevili lidé téměř z celého světa, třeba z Německa či Austrálie.

Organizátorka požírání bývalých partnerů, Sarah Borregová, označuje celu akci za netradiční, odlišnou i zábavnou. Zoo se pak ve čtvrtek ve 14:15 chystá celou událost přenášet živě na Facebooku. Trvalý obrazový přenos z pavilonu surikat nabízí zoo také prostřednictvím svého webu.

Poplatek za účast na akci přímo v zoo činí dva dolary, návštěvníci dostanou jako upomínku i certifikát. Ohromný zájem o akci může podle Sarah Borregové plynout z toho, že jsou lidé už „Valentýnem unavení“ právě kvůli jeho komerčnosti.

Čtěte také: Vzkaz Salvinimu a spol. Na festivalu v San Remu zvítězil rapper s písní o přistěhovalcích

Související články