20 Babiš v USA

OBRAZEM: Babišův velký den. V Bílém domě s Donaldem Trumpem i Ivankou

FOTOGALERIE UVNITŘ

Témata: , , , ,

Premiér Andrej Babiš (ANO) se svou ženou Monikou navštívil USA. Ve čtvrtek se také poprvé podíval do Bílého domu, kde jednal s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Zpět se český premiér vrátí v sobotu.

Babiš v pátek jednal s vůdcem republikánské menšiny ve Sněmovně reprezentantů Kevinem McCarthym a a měl schůzku se zástupci skupiny přátel České republiky v Kongresu. Původně se plánovalo i jednání s předsedkyní Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiovou, která ale ještě před odletem Babiše z Prahy schůzku nakonec zrušila.

Český premiér se sejde také s představiteli několika židovských organizací a navštíví památník obětí útoků z 11. září. Z Washingtonu odletí večer místního času (po sobotní půlnoci SEČ), do Prahy se má vrátit v sobotu po poledni.

Čtěte také: Hvězda NBA Satoranský se odmítl sejít s Babišem. Neusiloval jsem o to, reagoval Babiš


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.